Jesteśmy firmą która istnieje od 1989r. na rynku. Już od 25 lat świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju oraz z biegiem czasu rozszerzyliśmy obszar działania o kraje Europy zachodniej.
Mapa Wykonujemy przewozy głównie do Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Luxemburgu, Danii, ale również do takich krajów jak Austria, Czechy, Słowacja czy Włochy. Przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, które zaowocowało stałą współpracą. Dzięki naszemu zaangażowaniu zdobyliśmy flotę, którą z roku na rok powiększamy i która podoła każdemu zleceniu.
Kładziemy duży nacisk na wysoką jakość naszej pracy. W trosce o naszych klientów dysponujemy wykwalifikowanym i profesjonalnym zespołem kierowców. Zapewniamy szybki i bezpieczny transport, każdy ładunek jest ubezpieczony (300 000 €) na czas przewozu, zapewniamy stałą łączność poprzez telefony komórkowe, a dzięki zastosowaniu systemu śledzenia i kontroli GPS mamy możliwość monitorowania przebiegu transportu. Bez obaw możecie Państwo powierzyć nam swój towar, który szybko i bezpiecznie dowieziemy do celu. Posiadamy Certyfikat GMP+B4.1 potwierdzający wysoką jakość usług przewozowych. Mamy wszystkie niezbędne pozwolenia wymagane dla przewozu międzynarodowego. W tym również wszystkie dotyczące przemieszczenia odpadów na terenie Polski, Anglii, Niemiec, Danii, Belgii, Holandii i Włoch.

Maszyny transportowe:
- Wywrotki od 45 m3 - 85 m3
- Naczepa, ruchoma podłoga (walking floor) 93 m3
- Naczepy niskopoziomowe 25+